Kapaklı Evden Eve Taşımacılık

Kapaklı Evden Eve Taşımacılık

Kapaklı evden eve taşımacılık

kapaklı evden eve nakliyat şirketleri arasında yer alan kapaklı Evden Eve Taşımacılık profesyonel nakliye hizmeti ile eşyalarınızın eski adresinizden yeni adresinize güvenle taşınmasını sağlamaktadır. Adından da anlaşılacağı gibi evden alıp eve bıraktığımız bu hizmetle ev sahipleri için taşınmayı problem olmaktan çıkarıp zahmetsiz bir işe dönüştürüyoruz.

Kapaklı evden eve Taşımacılık firmaları arasında her kata her sokağa ulaşabilen asansör hizmetiyle eşyalara zarar vermeden yeni adresinize ulaşmasını sağlıyoruz. Ev sahiplerinin en büyük korkularından biri olan eşyalarınıza zarar gelme ihtimali, Sarıgül Nakliyatın profesyonelliğiyle ortadan kalkmış oluyor.

Kapaklı Evden Eve Taşımacılık

Kapaklı evden eve Taşımacılık firmaları arasında her kata her sokağa ulaşabilen asansör hizmetiyle eşyalara zarar vermeden yeni adresinize ulaşmasını sağlıyoruz. Ev sahiplerinin en büyük korkularından biri olan eşyalarınıza zarar gelme ihtimali, Sarıgül Nakliyatın profesyonelliğiyle ortadan kalkmış oluyor.

 

Dar merdivenlerde eşyaların sağa sola çarparak çizilme, kırılma risklerini asansörlü nakliye seçeneğimizle ortadan kaldırmaktayız. Kapaklı nakliye firmaları içinde asansörlü evden eve nakliye hizmeti ve profesyonel ekibiyle Sarıgül Nakliyat, adını hızla duyurmuştur.

 

Güvenilir bir ekipten özenli bir nakliyat hizmeti almak isteyen ve Kapaklı nakliyecileri içinde bir arayışa giren herkesi Kapaklı Nakliyat’ın kalitesi ile tanışmaya bekliyoruz.Kapaklı Evden Eve Taşımacılık

Ev ve ofis eşyalarınız nakliyesini kendinize dert etmeyin Size Kapaklı nakliye firmaları içinde geniş kapsamlı servis anlayışımızla eşyalarınızı yeni yerleşim yerine dikkatli, güvenli ve kolay şekilde ulaştırmayı öneriyoruz. KAPAKlI EVDEN EVE TAŞIMACILIK taşıma filosu 20 yıllık tartışmasız tecrübesi ile zahmetli sevkiyat problemlerini sona erdirir. Paketlemeden – sevkiyat’a , depolamadan sigortalamaya kadar karşılaşabileceğiniz tüm güçlükleri kapaklı evden eve nakliyat firmalarının en başarılı öncülerinden biri olarak çözmeye hazırız. KAPAKLI NAKLİYAT 

Kapaklı evden eve taşımacılık

tüm çalışmalarında kalite politikasını esas almış, müşterilerine özellikle ev eşyası nakliyesi konusunda en iyi hizmeti vermeyi kendine bir ilke edimiştir.

Asansörlü Çağdaş Hizmet

Eski düzen taşımaya son; Bomeks TAŞINMA ASANSÖRÜ, tüm Avrupa’da bilinen bir alettir. Almanya’da bir çok taşıma şirketi merdivenli taşıma asansörü kullanmaktadır. Asansör kolay taşınabilir bir alet olduğundan uzun mesafe taşıma işleri için hayli uygundur. Ayrıca mobilya gibi eşyaların 4. ve 5. kata emniyetli taşınması kolaylaştığından çabucak monte edilip kullanılabilir. İp kullanılmasına gerek olmayan mobilya kasnağı, gerek düz gerek dönmeli olarak monte edilebilir. Dönmeli olduğu takdirde pencerelerden uzun cisimler de sokulabilir. Asansörlerimiz azami 14 kat yükselmektedir. Dairenizin uygun bölümünden,balkonunun yada penceresinin önüne yük taşıma asansörümüzü kuruyoruz. Eşyanız sökülmeden, bütün olarak asansörümüzün platformuna yerleştiriliyor. Ardından asansör operatörlerimiz eşyanızın güvenli bir şekilde, katınıza kadar, kimseyi rahatsız etmeden ve herhangi bir hasara uğramadan, seri bir şekilde ulaştırılmasını sağlıyor.

Belgelerimiz

Ticari amaçla eşya taşımacılığı konusunda komisyonculuk yapacak gerçek ve tüzel kişilere verilir. Taşımanın şekline göre aşağıdaki türlere ayrılır. H1 Yetki belgesi; Yurtiçi eşya taşımacılığı konusunda komisyonculuk yapacaklara, Ticari amaçla yurtiçi eşya taşımacılığı yapacak gerçek ve tüzel kişilere verilir. Taşımanın şekline göre aşağıdaki türlere ayrılır. K1 Yetki belgesi; K3 Yetki belgesi; Belirli bir zaman tarifesine göre ve/veya belirli bir zaman tarifesine uymaksızın eşya taşımacılığı yapacaklara, verilir…

YENİ ARAÇLARIMIZ VE PROFOSYONEL KADROMUZLA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE HİZMET VERMEYE DEVAM EDİYORUZ.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir