Kapaklı Nakliyat Şirketi

Kapaklı Nakliyat Şirketi

 

 

Kapaklı Nakliye

Kapaklı nakliye

Kapaklı Nakliye

Evden eve nakliyat ve taşımacılık firmamız 1999’den günümüze kalitesine, dürüstlüğüne ve öz güveninden ödün vermeden nesilden nesile aktarılan ev taşıma şirketimiz çağın teknolojileri ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Her boy ve ebatlarda 15 tane araç ve maaşlı sigortalı 65 personel ekibi ile Kapalı evden eve nakliyat firması olan Kapaklı Nakliye ev taşıma ve ev depolamaya dair tüm hizmetlerinize çözüm odaklı bir yaklaşım ile hizmet vermektedir.

Kapaklı NakliyeKapaklı nakliyat

kapaklı evden eve nakliyat şirketi, Türkiye geneli şehirlerarası ev taşıma hizmeti sunmaktadır. Kapaklı başta olmak üzere tüm illere ev taşıma, ofis büro taşıma, sigortalı asansörlü nakliye desteği sağlamaktadır. Şirketimiz kurumsal kimliği ile kurumsal nakliye hizmeti vermektedir, müşterilerimizin memnuniyeti adına profesyonel işçilik ve marangoz hizmetleri verilmektedir. Taşıma öncesi mobilya demontesi, ambalajlama paketleme toplama şirketimiz personeli tarafından yapılmaktadır. Anahtar teslim hizmeti sunan firmamız, fiyat noktasında ekonomik cazip fiyat ile müşterisine yardımcı olmaktadır.Kapaklı Nakliye

kapaklı evden eve nakliyat taşımacılık hizmetinde ekonomik uygun fiyatlara şehir içi şehirler arası ev taşıma hizmeti ile güvenilir kaliteli taşıma hizmeti istiyorsanız kapaklı

  • Kapaklı Nakliyat Kimdir : 1999′ de kurulan firmamız, başta Kapaklı olmak üzere Adana, Antalya, Çanakkale ve Kapaklı da evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Her boy ve ebatlarda ev taşıma için dizayn edilmiş araç filomuz ve işinde ehli profesyonel marangoz ve taşıma personeli ile 7/24 hizmet vermekteyiz.
  • Kapakli Nakliyat Firmaları : Evden eve nakliyat sektöründe daimi lider öncü firma olmayı ana amaç edinmiş firmamız kurumsal nakliyat hizmeti vermektedir.
  • Ev taşımada Dikkat Edilmesi Gerekenler : Hizmet alınacak nakliyat firmasının Kurumsal olup K3 yetki belgesine ve taşıma personellerin sigortalı personel olmasına dikkat edilmeli.
  • Sigortalı Evden Eve Nakliyat : Ev taşıma günü eşyaların araca nakli sonr mutlak anlaşılan nakliyat firmasından Sigorta poliçesi Talep edilmeli.
  • Asansörlü Evden Eve : Tekirdağ ili ve ilçelerine 25′ kata kadar asansörlü ev taşıma ve inşaat malzemesi taşıma hizmeti vermektedir firmamız.
  • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Hizmeti :  Tüm Türkiye’ye şehirler arası asansörlü ve sigortalı evden eve  nakliyat hizmeti vermekteyiz.
  • Kapaklı Eşya Depolama : Kapaklı’ de kurumsal ve şahsi eşya depolama hizmetine kişiye özel korunaklı antre depo hizmetimiz mevcuttur.
  • Parça Eşya Taşıma : Türkiye geneli şehir içi şehirler arası parça eşya taşıma, az miktarda eşya taşıma hizmeti vermekteyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir